Top 10 LEGO Ideas Rote Londoner Telefonzelle 21347 – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

The Starry Night 21333 Bauset 3D Art BAU- und Ausstellungsmodellbausatz für Erwachsene 2.316 Teile, LEGO Ideas Vincent Van Gogh

#ad
LEGO #ad - 3d lego bausteinkunst modell 21333 eines vincent van gogh meisterwerks – nachstellen Sie die zeitlose Schönheit von Van Goghs 1889 Malerei Die Sternennacht, mit diesem LEGO Ideas Bau- und Ausstellungs-Set für Erwachsene.

Geschenkidee fÜr erwachsene - gönnen sie sich selbst oder verschenken Sie dieses 2316 teilige LEGO Ideas Modell als Geburtstag, Urlaub oder Überraschung an jemanden, der sich in Wohndekoration oder klassische Gemälde interessiert. Fangen sie van goghs farben und pinselstriche ein – Entdecken Sie clevere Bautechniken, um die wirbelnden Wolken und rollenden Hügel des Original-Kunstwerks zu spiegeln.

Einstellbarer anzeigearm für die minifigur vincent Van Gogh - Stellen Sie die Minifigur mit Pinsel und Palette vor einer Staffelei mit einer gedruckten Mini-Version der Sternennacht Malerei aus. Kreative kolabelung - das museum of modern art moma ist stolz darauf, mit der LEGO Gruppe und dem Fan Designer zu teilen, um dieses Projekt mit Kunstliebhabern auf der ganzen Welt zu teilen.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška4.41
Délka18.9
Hmotnost6.1
Šířka14.88
Číslo dílu6386348
Modelka6386348

2. LEGO

#ad

LEGO Creator 3v1 retro kamera hračka se 3 modely pro dívky a chlapce, postavte se v televizi nebo videokameře, dárek pro malé fotografy od 8 let 31147, dekorace do kanceláře a pokoje

#ad
LEGO #ad - Nespočet kreativních herních možností: tvé dítě může přijít s fascinujícími příběhy se 3 různými retro hračkami – fotoaparátem, videokamerou a televizí. 6 nálepek pro každý retro přístroj: 6 nálepek znázorňuje fotografie, kempingový autobus, psa, žirafu, které může vaše dítě použít; obrázky ukazují kytici květin, kolečkové brusle a motocykl.

Sada 3 v 1 s mnoha funkcemi: hračka má pohyblivý objektiv, ovládací tlačítka na horní straně, zadní vložený film a nosný popruh; videokameru lze pro natáčení odklopit a televizor má anténu. Ještě více zábavy při stavbě se sadami 3 v 1: pořiďte si pro další napínavé herní zážitky také další sady LEGO Creator 3v1, které mimo jiné obsahují fantastická zvířata, skvělá vozidla a detailní městské kulisy. 3 retro přístroje v 1 krabici: lego creator retro kamera je hračka 3 v 1 pro dívky a chlapce, která nechá děti od 8 let postavit 3 různé retro modely se stejnými LEGO kostkami.

Retro dárek pro malé fotografy: tato retro hračka 3 v 1 nabízí chlapcům a dívkám od 8 let fascinující zážitek ze stavby a hraní a hodí se jako kreativní fotografický dárek pro děti nebo spontánní odměnu. Modely k vystavení: všechny 3 retro přístroje lego jsou samostatné modely, které lze po hraní v dětském pokoji vystavit jako dekoraci na psací stůl nebo jako kancelářskou dekoraci.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.83
Šířka10.31
Číslo dílu31147
Modelka31147
Zárukatbd

3. LEGO

#ad

Stavebnice Skyline s London Eye, LEGO 21034 Architecture London Set, muže a ženy, nápad na dárek pro sběratele, stavebnice pro dospělé, Tower Bridge, dekorace do domácnosti a kanceláře, Big Ben

#ad
LEGO #ad - Modely lego architecture jsou kompatibilní se všemi kreativními modelovými sadami Lego a jsou ideální nápady na dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti.

Tato lego sada nabízí hodnotný a relaxační zážitek ze stavby a je atraktivní dekorací do domácnosti nebo kanceláře. Postavte si detailní model lego architecture londýnského panoramatu se svými slavnými symboly! Stavebnice lego pro dospělé a děti od 12 let obsahuje Národní galerii, London Eye, Nelsonův sloup, Big Ben a Tower Bridge. Včetně sešitu s informacemi o designu, architektuře a historii budov. Londýnská temže je znázorněna průhlednými LEGO kameny na základní desce.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka10.31
Hmotnost0.44
Šířka2.4
Číslo dílu21034
Modelka21034
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

4. LEGO

#ad

Kolekce panoramat, nápady na dárky pro sběratele, dekorace do domu a kanceláře, muže a ženy, Champs-Élysées a modelem Louvre, LEGO 21044 Architecture Paris, modelářská sada s Eiffelovou věží

#ad
LEGO #ad - Obsahuje detailní model pařížského panoramatu včetně vítězného oblouku, Eiffelova věž a Louvre, Champs-Élysées, Grand Palais, Tour Montparnasse, jakož i trávy a stromů. Každý model panoramatu je proveden v realistických barvách a je dimenzován tak, že relativní velikost obsažených konstrukcí je zobrazena v měřítku.

Tato modelářská sada pro dospělé a děti od 12 let je užitečným a relaxačním stavebním zážitkem a krásným dekoračním kouskem pro každý dům. Modely lego architecture jsou kompatibilní se všemi kreativními modelovými sadami Lego a jsou ideální nápady na dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti.

Stavebnice lego architecture ctí svět architektury kameny LEGO a nadchnou všechny, design, kteří se zajímají o cestování, architekturu a historii. Přiložený průvodce obsahuje informace o designérovi, architektuře a historii jednotlivých budov.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.83
Hmotnost0.44
Šířka10.31
Číslo dílu21044
Modelka21044
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

5. LEGO

#ad

New York Souvenir, Modellbausatz, Geschenkidee für Kinder und Erwachsene, eignet Sich als Home- und Büro-Deko, LEGO 21042 Architecture Freiheitsstatue, großes Set

#ad
LEGO #ad - Das beiliegende heft enthält informationen über das design, die Architektur und die Geschichte des Bauwerks; Nur in englischer und französischer Sprache; Das Heft kann in anderen Sprachen auf LEGO.

Com/architecture heruntergeladen werden;. Dieses lego architecture Set bietet ein anspruchsvolles und lohnendes Bauerlebnis. Enthält einen aufwendig nachgebildeten sockel mit schilden und Säulenbalkonen sowie die Statue mit dem Spitznamen „Lady Liberty“, eine siebenstrahlige Krone, die ein wallendes Gewand, die legendäre Tafel sowie eine goldene Fackel trägt;. Das modell ist 44 cm hoch, 14 cm breit und 14 cm tief. Dieses set enthält mehr als 1;685 LEGO Teile. Die lego architecture produktlinie ist eine hommage an die Welt der Architektur in Gestalt von LEGO Steinen und spricht jeden an, der sich für Reisen, Architektur, Geschichte und Design interessiert;.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška13.94
Délka7.52
Hmotnost2.98
Šířka4.65
Číslo dílu21042
Modelka21042
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

6. LEGO

#ad

LEGO 10258 Londýnský autobus

#ad
LEGO #ad - S oboustranně potištěnými reklamními plakáty ve stylu 50 . Zaklapněte kapotu motoru, abyste motor dostali dopředu. Mezi speciální prvky, patří pneumatika se standardním profilem, které vyšly v srpnu 2017, čtvrtletní oblouky a archy v červené a 1x1x1-A2/3 kameny se svislými nopky. K tomu patří také velká okna, oboustranné reklamní plakáty, jakož i speciálně vyrobené profilové pneumatiky a štítek s cílem.

Londýnský autobus má různé prvky vybavení a detaily zhotovené z kamenů. Sundejte střechu a horní palubu, abyste měli volný přístup k detailnímu dolnímu podlaží. Model má kromě toho výklopnou kapotu s motorem a detailní kabinu řidiče s posuvnými dveřmi. Posuňte dveře řidiče, abyste se dostali do kabiny řidiče s panoramatickým čelním sklem. Let nebo reklamou na dnešní londýn můžeš autobusu propůjčit požadovaný nostalgický nebo moderní ráz. O ještě větší autentičnost se starají věci, jako například zapomenutý deštník, noviny, prázdná krabička na nápoje a vyhozená žvýkačka.

K detailům ve spodní palubě patří "opotřebovaná" sedadla a otevřený vstup do zadní části s přídržnou tyčí, koš na odhodnocené jízdenky, které zůstaly, hasicí přístroje a polotočité schodiště k vyhlídkové ploše. Střechu a horní palubu lze sejmout, panoramatické čelní sklo, které jsou přiloženy jako potištěné etikety, jasně červená karoserie s typickými zaobleními, aby byl zajištěn přístup k detailnímu dolnímu stropu. Tento model obsahuje více než 1 680 dílů.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška11.1
Délka4.65
Hmotnost3.97
Šířka18.9
Číslo dílu10265
Modelka10265
Záruka2 roky záruka na všechny součásti

7. LEGO

#ad

Modellbausatz, Skyline-Kollektion, LEGO 21502 Architecture Dubai, Set zum Stressabbau für Erwachsene und Jugendliche ab 16 Jahre

#ad
LEGO #ad - Das kompakte skyline-modell von dubai ist 33 cm hoch, macht aber gewaltigen Eindruck, 27 cm breit und 7 cm tief. Die lego architecture bausets bekannter wahrzeichen und Skylines sind tolle Schau- und Sammlerstücke, Reisen, die allen ein lohnendes Bauerlebnis vermitteln, die sich für Architektur, Geschichte und Design interessieren.

Bereits seit 1958 entsprechen lego steine den höchsten Branchenstandards, damit sie sich stets mühelos kombinieren, fest zusammenstecken und wieder leicht trennen lassen. Dieses einfach zu bauende bauset eignet sich auch für lego architekten, die zum ersten Mal mit LEGO Steinen kreativ werden. Der burj khalifa, das jumeirah emirates towers hotel, das burj al arab Jumeirah Hotel, der Dubai Frame und die Dubai Fountain sind in diesem Architektur-Modellbausatz enthalten. Es beansprucht folglich nur wenig Platz, wo auch immer es präsentiert wird! Beim bauen dieses faszinierenden architektur-Modells lässt sich wunderbar entspannen! Durch die gedruckte bauanleitung ist dieses Set sowohl für Einsteiger als auch forgeschrittene Baumeister geeignet.

Dieses spektakuläre lego architecture bauset für Erwachsene vereint detailreiche Modelle berühmter Gebäude und Wahrzeichen aus Dubai, um die Bewunderer dieser faszinierenden modernen Stadt zu inspirieren. Dieses batterielose bauspielzeug für erwachsene bietet ein ebenso entspannendes wie fesselndes Bauerlebnis, das jeden Stress vergessen lässt. Das set ist ein bezauberndes Souvenir für alle, die Dubai mögen. Wissenswertes über dubai und den Modelldesigner enthält das beiliegende Heft nur in englischer Sprache verfügbar.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.83
Hmotnost1.28
Šířka10.31
Číslo dílu21052
Modelka21052
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

8. LEGO

#ad

LEGO 21046 Architecture Empire State Building, ideální pro mládež a dospělé jako sada na odbourání stresu, modelářská sada z New Yorku

#ad
LEGO #ad - Lego architecture interpretace skutečného symbolu New Yorku – Empire State Building. Model prezentovaný ze všech stran má 4 vysoce detailní fasády, stříbrnou anténu a základní desku posázenou deskami, která představuje Fifth Avenue a okolní ulice a má 6 žlutých taxíků.

Sada obsahuje více než 1 750 dílů. Obsahuje dekorativní jmenovku Empire-State-Building. Model je 55 cm vysoký, 20 cm široký a 12 cm hluboký. Sada lego architecture nabízí náročný a obohacující zážitek ze stavění. S výškou 55 cm je model empire state building dosud nejvyšším modelem LEGO Architecture od července 2019. Produktová řada lego architecture pocta světu architektury v podobě LEGO kamenů a osloví každého, architekturu, kdo se zajímá o cestování, historii a design.

Přiložený sešit obsahuje informace o architektovi, architektuře a historii stavby a historická fakta o stavbě Empire State Building a architektonickém dědictví této slavné budovy pouze v angličtině, sešit lze stáhnout v jiných jazycích na LEGO. Com/architecture.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška13.94
Délka4.65
Hmotnost3.06
Šířka7.52
Číslo dílu21046
Modelka21046
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

9. LEGO

#ad

LEGO 21043 Architecture San Francisco

#ad
LEGO #ad - Věk doporučený výrobcem: 12+. Sada zahrnuje legendární památky a slavné symboly san franciscos, pyramidu Transamerica, ulice 555 California, coit tower, Salesforce Tower, Fort Point, mimo jiné známé domy "Malované dámy", Golden Gate Bridge a ostrov Alcatraz. San Francisco. Počet dílů: 565. Sada navíc obsahuje základní desku posázenou modrými deskami, která představuje průliv Golden-Gate.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost1.21
Šířka10.31
Číslo dílu5702016368307
Modelka21043
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

10. LEGO

#ad

DIY kytara, ideální jako dekorace do pokoje, kytarovým příslušenstvím a nálepkami, LEGO 21329 Ideas Fender Stratocaster, modelový hudební nástroj pro mládež a dospělé se 65 zesilovači Princeton Reverb

#ad
LEGO #ad - K této sadě s 1074 díly patří průvodce k historii kytary Fender Stratocaster, návrháře sady a designérů LEGO. Kytara lego je vybavena páčkou tremolo, spínačem snímače, ladicími obratlíky, šesti strunami, nálepkou s logem Fender a látkovým páskem.

Let a fender 65 princeton Reverb-zesilovač z LEGO kostek. Postavte si kytaru lego v červené nebo černé, postavte ji na stojan a připojte hudební nástroj k nožnímu spínači a zesilovači, abyste sadu dokončili. Obsahuje detailní model kytary fender Stratocaster z 70 Sada lego diy kytary pro dospělé je skvělým vánočním nebo narozeninovým dárkem nebo nápadem na dárek se zvláštní příležitostí nebo bez zvláštní příležitosti pro teenagery, chlapce a dívky, a dospělé milovníky hudby nebo kytaristy.

Příslušenství pro kytaru zahrnuje skládací stojan, trsátka ve velikosti modelu ve 4 barvách a nálepku s logem Fender. Zesilovač má odnímatelné panely, pod nimiž se objeví základní deska, pružinová hala, reproduktory a další detaily, jakož i nálepky s logem.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška150.39
Délka46.46
Hmotnost3.02
Šířka103.15
Číslo dílu21329
Modelka21329
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.