Top 10 Anzucht Gewächshaus – Výsadbové police

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GREEN24

#ad

Pro rostliny, skleníky a zahrady, PROFI skleníková vana GREEN24 XL565, vodotěsná

#ad
GREEN24 #ad - Vnitřní rozměr horní strany cca 54 × 40 cm. Kvalita z profesionálního zahradnictví. Také lze použít jako prací vana a olejová vana. Rozměry cca 56, 5 × 8, 5 cm, 5 × 41, kapacita cca 15 litrů.

č. B01et22wf0 Lze použít vícekrát. Vnitřní rozměr dna cca 52 × 38 cm. Volitelně se hodí pouze XL kapilární rohož Amazon art. Velmi stabilní a vodotěsná vana. Vana je stohovatelná, lehce se čistí a perfektní nástroj pro všechny zahradnické činnosti. Profesionální, vhodná pro profesionální zahradnictví pro použití jako vodní nádržka, nárazuvzdorná, oblázkového zásobníku, barva černá, ke skladování květináčů, přepichovací bedna, jímací vana, závlahová vana, skladovacího boxu, lehká a velmi odolná vana z PP polypropylen, odkapávací misky.

Stabilní provedení z profesionální oblasti green24. Stabilní plastová vana se také často používá pro chov a péče o zvířata nebo jako záchod pro kočky.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Výška3.35
Délka22.24
Šířka16.34
Číslo díluGARTENWANNEXL

2. AC Infinity

#ad

5 x 8 Zellen, für Samenstarten, Keimset mit Stabiler Abtropfschale, Klonen von Pflanzen, Sämlingschale und belüfteten Höhenverlängerungsplatten, AC Infinity Feuchtigkeitskuppel, Anzucht

#ad
AC Infinity #ad - Klare, stabile kuppel mit glänzender Oberfläche ermöglicht das Eindringen von Licht und bietet präzise Feuchtigkeitsregulierung. Optionale höhenverlängerungsplatten mit mehr verstellbaren Belüftungsöffnungen heben die Kuppel für Anzuchtprojekte an.

Die abtropfschale ist langlebig, wiederverwendbar und sorgt dafür, dass kein Wasser austritt, während sie in der Lage ist, schwerere Lasten zu tragen. Gewölbte pflanzschale zur Verbesserung der Keimung und des Klonerfolgs in einem Raum mit hoher Luftfeuchtigkeit. Die leichte 12, 3 cm große sämlingschale kann bis zu 40 Setzlinge tragen und ist so gebaut, 7 x 20, dass überschüssiges Wasser abfließt.
ZnačkaAC Infinity #ad
VýrobceAC Infinity #ad
Výška7
Délka16
Hmotnost1
Šířka11

3. Fohil

#ad

12 otvorů, Fohil 10 kusů pokojového skleníku, sada pro pěstování rostlin, plastové misky na pěstování zahradních potřeb, malé a etikety na rostliny, mini skleník, ideální pro pěstování rostlin

#ad
Fohil #ad - Lze úsporně stohovat a snadno spravovat. Nedělejte si starosti kvůli sušení semenáčků z důvodu nedostatku vlhkosti vzduchu a můžete kdykoliv sledovat proces růstu rostlin. Dobrý pomocník při startování semen. Dobrý pomocník pro rostliny a pěstování semenek. Lové misky s drenážními otvory: zdravý a efektivní růst.

Každá sada pro výsev obsahuje: 10 x osiva na osivo, 1 x dibr pro hubení ocasů a 1 pár rukavic. To nabízí ideální podmínky pro zrychlení klíčení semena. Tyto semen se hodí pro malé semen jako květiny, zelenina, tabák a jiné rostliny. S etiketami a malými zahradními zařízeními: etikety se výborně hodí pro označení druhu osiva, které rostlinujete. Na podlaze každé buňky se nachází drenážní otvor pro řádný drenáž, ovoce, který může účinně chránit kořeny před zdravým růstem před zdravým rům. Opravdu vám pomohou připomenout, kde jsou rostliny.

Malé zahradní nástroje vám mohou pomoci při sekání a přesazování semenek. Startovní misku se zelenou základní miskou : základní miska je velmi důležitá pro sběr přebytečné vody a odpadané dno z mísy, udržovat čistotu a řádně a snadno se pohybuje. Každá miska na semena s velkým buňkovým prostorem: transparentní výška víčka 2, 1 palců, která nabízí více místa pro růst vaší semen s nastavitelnými větracími otvory nahoře na startovací skořepině pro semenáče můžete snadno nastavit vnitřní vlhkost vzduchu a teplotu lemového prostředí.
ZnačkaFohil #ad
VýrobceFohil #ad
Výška5.9
Délka2.3
Šířka6.2

4. KAHEIGN

#ad

2 malé zahradní nářadí pro pěstování sazenic, ventilace, plast 13 článků, 20 etiket na rostliny, KAHEIGN 6 ks misek na pěstování sazenice mini pokojový skleník box na pěstování, misky na pěstování s víkem

#ad
KAHEIGN #ad - Efektivní přenos tepla s víkem a dnem může teplo snadno proniknout do interiéru, aby byla teplota půdy konstantní a snížila odpařování vody, efektivní možnost vybudování malého skleníku. Použitelné perfektní pro malá semena jako sukulenty, ovoce a malé rostliny, vhodné pro startování semen květin a zeleniny v interiéru nebo na ovoce, papriky, rajčata, bonsaje, stromy a jiné zemědělské pěstování.

13 buněk každá sazenice má 13 buněk, velikost pěstitelského boxu činí: 20, velikost každé buňky je: 4 x 4 x 5 cm, 5 x 20, dostatek místa pro pěstování sazenic, 5 x 13 cm, dodává se s 20 etiketami na rostliny, 2 kusy pilových nástrojů pro výsadbu. Zahušťující materiál na spodní hraně může poskytnout dostatečný podpůrný tlak.

Kontrola kořenů kulatý design podporuje rovnoměrný růst kořenů, větrací otvory na krytu mohou nastavit teplotu a vlhkost vzduchu, odtokové otvory na spodní straně každé jednotky mohou správně vypouštět vodu. Vysoká kvalita vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, nedeformuje, láme se a stárne. Průhledný design skořepiny usnadňuje pozorování růstu kořenů.
ZnačkaKAHEIGN #ad
VýrobceKAHEIGN #ad
Výška5.12
Délka8.66
Hmotnost1.64
Šířka8.66

5. nuyikaso

#ad

Sazenice, pěstování s víkem, květináče, nuyikaso 10 kusů pěstební truhlík, skleníková miska pro sazenice rostliny, 120 buněk, mini skleník, pokojový skleník, startovací podnosy

#ad
nuyikaso #ad - Jaro pro vás – mnohostranné a často používané na ovoce, třešně a rajčata, tabák a bylinky, jako jsou jahody, a také pro pěstování rostlin jako papriky, můžete je dokonce použít ke zvýšení množství sukulentů. Vše v detailu – jedinečný design odvodňovacích kanálů zajišťuje, že voda lépe dosáhne ke dnu a čisté drenážní otvory ve dně sazenic zajišťují rovnoměrné rozložení vody.

Pokud máte nějaké problémy se sadou pro pěstování skleníku nuyikaso – neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Start your gardening journey – každá sada obsahuje 10× skleník, 10× průhledné víko, 10 × vodotěsné podložky, 20 × etikety na rostliny a 2× mini zahradní náčiní. Cm. Proč si vybrat nás? - pěstování skleníků nuyikaso je vyrobeno z nového, zadržováním vlhkosti a prodyšností. Vhodné pro použití na rostlinách světla nebo tepelné rohože, ředkvičky a okurky, zelenina, lze používat dlouhou dobu v rozsahu teplot pod 120 ° C / 48 °C.

Vysoce účinné specifikace – každé balení obsahuje 10 balení krabiček na pěstování, 7 x 3, 7 x 5, usnadňuje standardizovanou manipulaci a přepravu na velké vzdálenosti a pomáhá šetřit náklady na sazenice a čas. Současně lze teplotu a vlhkost vzduchu uvnitř boxu regulovat otáčením kulatého spínače okna. Pořiďte si nyní vlastní mini sadu pro pěstování skleníků pro začátečníky. Je silnější a odolnější než podobné výrobky na trhu, netoxická a bez zápachu, s lepší izolací, znovu použitelná.
Značkanuyikaso #ad
Výrobcenuyikaso #ad
Výška4.33
Délka7.28
Šířka5.71
Záruka90 dní.

6. YAUNGEL

#ad

Sazenice, 10 kusů, YAUNGEL Pokojový skleník, skleníková miska s víkem pro rostliny, sada na pěstování se zvýšeným víkem, zelená, box na pěstování, startovací podnosy, mini skleník, 120 buněk

#ad
YAUNGEL #ad - Skvělý způsob, jak pečovat o krásnou a zdravou zahradu. Tak máte plnou kontrolu nad procesem růstu. Mini skleník je vhodný pro balkóny, celkem 120 buněk, ovoce, terasy a okenní parapety. Perfektní velikost pro pěstování semen: každá buňka měří 3, 7 x 3, 5 cm, zelenina, jako jsou květiny, vhodná pro malá semena, 7 x 5, tabák a jiné rostliny.

Jemné rostliny mohou zůstat delší dobu v zárodkové skořápce. Transparentní osivo podestýlky můžete dávat pozor na růst. Dobrý pomocník pro výsadbu a pěstování sazenic. Jedinečný design: s nastavitelným okénkem můžete vnitřní vlhkost vzduchu přizpůsobit 50 % – 100 % vašim potřebám. Upozornění: vyhněte se delšímu působení vysokých teplot nad 48 °C. Je vhodný nejen pro klíčení semen, ale také pro klíčení rostlinných řízků.

Kompatibilní s topnou podložkou a světlem rostlin: lze používat dlouhou dobu v rozsahu teplot pod 48 °c. Zesílený 0, 5 mm plastovými materiály používají naše osivo 0, 8 mm materiál: v porovnání s jinými 0, 8 mm pvc materiál pro opakované použití, mají dlouhou životnost a nelze je snadno zlomit. Odtokové otvory na dně pro lepší drenáž. Pokojový skleník yaungel se dodává s 20 štítky na rostliny a 2 malými zahradními nástroji.
ZnačkaYAUNGEL #ad
VýrobceYAUNGEL #ad
Výška5.12
Délka7.87
Hmotnost1
Šířka9.45

7. UDOPEA

#ad

Pěstování, zahradu, vodní vana bez otvorů do dna – ideální pro rostliny, UDOPEA Profesionální plastová vana plochá 60 x 40 x 6,5 cm – miska na rostliny

#ad
UDOPEA #ad - Ideální pro použití pro rostliny, skleníky a zahrady. Vana je stohovatelná a snadno se čistí – perfektní pomůcka pro hobby a profesionální zahradníky. Vhodné pro použití jako vodní vana, zavlažovací vana, sběrná vana, úložný box, štěrková miska, pikovací bedna, pro skladování hrnců, odkapávací miska. Rozměry cca 60 × 40 × 6, 5 cm, objem cca 15 litrů. Stabilní a vodotěsná vana je vyrobena z PP polypropylenu.
ZnačkaUDOPEA #ad
VýrobceManna #ad
Výška2.56
Délka23.62
Hmotnost1.15
Šířka15.75
Číslo dílumanna
Modelkamanna

8. mgc24

#ad

Mgc24 Pokojový skleník Greenhouse – pěstební miska s víkem a větráním – černá – 2 kusy

#ad
mgc24 #ad - Dekorativní mgc24 greenhouse je stabilní pokojový skleník z plastu pro pěstování nebo rozmnožování bylin, ovoce, zeleniny, řízků, sazenic, salátu, květin atd. Laby ve dně misky zajišťují optimální distribuci vody pro použitý substrát nebo květináče na pěstování.

Hodí se rovněž pro použití ve venkovních prostorách, terasa, jako je zahrada, balkon atd. Rozměry dxŠxv: 38 x 25 x 18 cm | barva: Černá | rozsah dodávky: 2 x pokojový skleník miska na pěstování s víkem. Zelená miska na pěstování je plně vodotěsná a nabízí místo až pro 28 květináčů.

Lehký kryt je čirý/průhledný a má dva větrací otvory s plynule nastavitelným posuvným regulátorem pro individuální rovnoměrné větrání a regulaci vlhkosti vzduchu a teploty uvnitř hmotnosti. Díky svému obdélníkovému tvaru najde kompaktní pěstební dům místo i na úzkých okenních parapetech nebo kuchyňských pultech.
Značkamgc24 #ad
Výrobcemgc24 #ad
Výška7.09
Délka14.96
Hmotnost520
Šířka9.84
Číslo díluMGC0153

9. Verdenu

#ad

Verdenu Pokojový skleník na pěstování, 6 kusů zvýšený mini skleník sada pro pěstování 7 zahradních nástrojů sada misek na pěstování s víkem a větráním pro sazenice rostliny

#ad
Verdenu #ad - Transparentní design slouží k jednoduchému pozorování procesu růstu rostlin. Zakryjte vše, ovoce, co potřebujete 6 * zvýšený pokojový skleník; 6 * sada zahradního nářadí; 2 * nylonové rukavice 1 pár; 20 * prázdné etikety na rostliny; s lupiči sazenic speciálně navrženými pro začátečníky sazenic.

Pěstování skleníku je vhodné nejen pro klíčení semen, zeleninu, ale také pro klíčení řezů rostlin. Vylepšený silnější abs materiál v porovnání s jinými pvc a pp materiály je naše kultivační krabice z abs materiálu, který je silnější a nedá se snadno deformovat a znovu použít. Skvělý způsob, jak pečovat o krásnou a zdravou zahradu. Velmi snadno se používá a hodí se k pěstování většiny semen, jako jsou květiny, zelenina, rajčata atd. Kompatibilní s heat mat & plant light lze trvale používat v teplotním rozsahu pod 48 °C. Vylepšené zvýšené víko výška víka byla zvýšena, ovoce, aby poskytla dostatek místa pro květiny, bylinky a jiné rostliny k růstu.

Jemné rostliny mohou zůstat déle v pěstitelské misce. Design kontroly vlhkosti každá buňka pokojového skleníku je vybavena odtokovým otvorem, který nezpůsobuje shnilé kořeny kvůli nadměrnému zalévání, 4 nastavitelné větrací otvory na průhledné kopuli semenné arterové misky, pomocí kterého můžete nastavit ventilaci pro kontrolu teploty a vlhkost prostředí vašeho sazenic, což účinně chrání zdravý růst kořenového systému. Je odolnější a má delší životnost než jiné běžné mini skleníky na trhu.
ZnačkaVerdenu #ad
VýrobceVerdenu #ad
Výška5.51
Délka5.71
Hmotnost1.48
Šířka7.28

10. MIXC

#ad

Zelená, pěstební box, MIXC Pokojový skleník, 72 buněk, mini skleník, 6 kusů, pěstování rostlin pro sazenice, znovu použitelný pěstební talíř, malá sada na pěstování se zvýšeným víkem

#ad
MIXC #ad - Naše slupky pro sazenice jsou opakovaně použitelné a mají dlouhou životnost vyrobeno z kvalitního silikonu a silného, robustního plastu, který je silnější, odolný proti roztržení a méně náchylný k prasknutí. Pokud máte dotazy, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Vylepšená silikonová buňka vylepšené slupky pro sazenice, opakovaně použitelné s 12 opakovaně použitelnými pop-out buňkami na podnos.

A pokud potřebujete transplantovat, jednoduše opatrně vyskočte, aniž by to ovlivnilo kořenový systém. A dno je vyloženo silikonem, celý systém sazenic a kořenů lze zcela přesadit, který dokáže udržet sazenice velmi dobře. Vysoce kvalitní servisjsme vám k dispozici 24 hodin denně. Odvodňovací otvory v každé buňce zlepšují odvodnění a provzdušňování půdy díky tomu mohou semena bez problémů klíčit. Jednotné malé otvory na dně umožňují dostatek kyslíku pro dosažení kořenů sazenic a včasné odvodnění vody, aby se zabránilo hnilobě kořenů rostlin a zlepšila se míra přežití sazenic.

Po přesazení se naše slupky na semena snadno čistí a mohou být znovu použity nebo skladovány pro další použití v příštím vegetačním období. Zvýšená výška víka pro zajištění dostatečného místa pro růst květin, aby bylo zajištěno, zeleniny a jiných rostlin, a misky na semena s víkem mají nastavitelné větrací otvory pro regulaci teploty a vlhkosti v misce semen, že vaše semena perfektně vyklíčí za těch nejlepších podmínek. Každá skořápka osiva je průhledná, takže můžete vždy dávat pozor na příliš mnoho vody ve skořápce.
ZnačkaMIXC #ad
VýrobceMIXC #ad
Výška4.72
Délka6.3
Hmotnost1.85
Šířka5.51